Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Alergia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 hannna

hannna
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 24 czerwiec 2017 - 12:23

A czy testy alergiczne są refundowane przez NFZ, czy też trzeba za nie płacić? Ja u siebie poderzewam alergię, bo strasznie łzawią mi oczy i ciągle kicham, ostatnio przeczytałam, że jedną z metod diagnozowania alergii jest wziernikowanie nosa = mieliście może takie badanie? Wiem, że powinnam iść do alergologa, już mam zarezerwowaną wizytę, ale oczywiście muszę sporo poczekać, dlatego teraz próbuję sama na własną rekę dowiedzieć się tyle ile mogę. 

#42 kropeczka

kropeczka
  • Użytkownicy
  • 35 postów

Napisano wczoraj, 11:45

u mojej mamy z kolei kaszel był strasznie męczący i na początku lekarz podejrzewał alergię a w końcu się okazało, że to pierwsze objawy astmy, na szczęście okazało się, że dostanie się do badań klinicznych Pratia nie jest znów aż tak trudne i tędy można szukać wsparcia obok zwykłych wizyt u lekarza prowadzącego 

#43 Marta1a

Marta1a
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 14:34

Alergie potrafią być uciążliwe, więc radziłabym Ci iść do alergologa. Ja też za długo zwlekałam z wizytą i bez sensu się męczyłam, a tak to wiedziałam na co jestem uczulona i czym mogę to wyleczyć.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.heveamaterace.pl

Użytkownik Marta1a edytował ten post wczoraj, 14:35

#44 oskar_zrzęda

oskar_zrzęda
  • Użytkownicy
  • 172 postów

Napisano dziś, 10:12

Z alergią to prawdziwe skaranie boskie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych