Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

tłumacz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 gulliwer

gulliwer
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 02:16

przetłumaczenie dokumentów w lublinie, czterech samochodów do sprzedania, czyli u przysięgłego będzie drogie? i czy to kogoś z jakimś specjalistycznym trzeba uprawnieniem czy nie?

#2 halka

halka
  • Użytkownicy
  • 34 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 19:29

Zwykły tłumacz przysięgły, jak chcesz przyoszczędzić to do Skrivanka bo jest dużą firmą i mają bardzo konkurencyjne ceny, nie sądzę żeby ktoś tak jak my prywatnie Ci udzielił odpowiedzi bo kto jak kto ale ja nie miałam dokumentów czterech aut do tłumaczenia :D 

#3 marian543

marian543
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 15 luty 2017 - 15:46

napewno to mnóstwo kasy kosztuje

my side

Użytkownik marian543 edytował ten post 15 luty 2017 - 15:46

#4 paracetamol

paracetamol
  • Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 08 maj 2017 - 10:13

No usługi tłumacza przysięgłego języka angielskiego mają określoną cenę ;) Ale najlepiej pytaj indywidualnie o cennik. Znajomy z Zabrza korzystał z www.linguastrefa.pl i nie narzekał ;)

#5 kamila333

kamila333
  • Użytkownicy
  • 142 postów

Napisano 31 maj 2017 - 21:08

Na pewno to http://tlumaczenia.lodz.pl łódzkie biuro tłumaczy jest sprawdzone. Mają tam ciekawe rozwiązania zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla firm. Uważam, że naprawdę warto skorzystać z ich usług. Oferują tłumaczenia na różne języki - zarówno zwykłe, jak i pisemne.

#6 MarekKochanowski

MarekKochanowski
  • Użytkownicy
  • 39 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 09:15

Jeśli szukasz sprawdzonego translator to różnego rodzaju tłumaczeń papierów samochodowych to dobrym biurem jest http://www.nsgroup.info/

Ja akurat potrzebowałem tłumaczenia z rosyjskiego, ale mają naprawdę duży wybór języków z całego świata.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych