Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Palisady,ogrodzenia i obrzeża na działce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jagusia5005

jagusia5005
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 18 luty 2017 - 14:05

Witajcie,  właśnie zakupiłam ogródek działkowy za całkiem przystępną cenę, ale działka wymaga mnóstwo pracy i trzeba będzie jeszcze sporo zainwestować.Jednak bardzo się cieszę ,że ją kupiłam, bo wreszcie wiosna i latem będę miała gdzie się wybrać.Jestem samotną osobą, bardzo lubię jednak przyrodę.Chciałabym posadzić sobie na działce sporo kwiatków i drobne warzywa, taki mały ogródeczek warzywny.Muszę jednak zainwestować w ogrodzenie, ponieważ jest dziurawe.Chcę pozakładać palisady i obrzeża, aby warzywnik i  kwiatki były ładnie wyeksponowane i zarazem zabezpieczone przed wrastająca trawą i chwastami.Chcę podejść dość poważnie do tego.Na szczęście czuje się dość dobrze więc nie boję się tej pracy. Myślę też,że przebywanie na świeżym powietrzu dobrze wpłynie na moje zdrowie. Przeglądałam strony internetowe i myślę,że zrobię zakupy tych potrzebnych mi rzeczy właśnie na tej stronie   http://www.sklepogrodniczy.pl/Czy ktoś może kupował w tym sklepie ogrodniczym? Liczę,że ktoś mi odpowie być może ktoś ma podobny problem z zakupami .Pozdrawiam.Jaga.

#2 zuzia.gola

zuzia.gola
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 22 luty 2017 - 22:14

A nie lepiej zainwestować w solidne obrzeża betonowe

i mieć spokój na lata? Zawsze możesz później u tego producenta dokupić kolejne elementy wykończeniowe i dobrej jakości kostkę, by było efektownie.

#3 anka345

anka345
  • Użytkownicy
  • 663 postów

Napisano 23 luty 2017 - 19:59

Takie obrzeża betonowe są paskudne!

#4 ela677

ela677
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 28 luty 2017 - 21:47

Też rozglądam się za jakimś niskim płotkiem, czy czymś podobnym na działkę. Chcę oddzielić częśc na kwiaty i znalazłam:  https://egarden24.pl...200-ciemny-braz . Nie wiem tylko, czy to długo potrzyma? Wygląda ładnie i mam nadzieję, że jest trwałe. 

#5 Liliana1

Liliana1
  • Użytkownicy
  • 474 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 14:22

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości takiego ogrodzenia to musisz sięgnąć po materiały najlepszej jakości. To zapewni Ci spokój na długie lata i nie będziesz musiał się niczym martwić. Jak coś robić to porządnie a nie po łebkach. Czytałam o takich materiałach jak pustaki ogrodzeniowe które zapewniają trwałość i stabilność każdego ogrodzenia. Pamiętajmy, że jeśli chcemy cieszyć się dobrą jakością to musimy dać coś od siebie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych