Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Szukam dobrego dentysty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jolx

Jolx
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 15:17

Bardzo pilne !

#2 Samsung

Samsung
  • Użytkownicy
  • 71 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 20:51

Najlepiej u dentysty :-D .
A tak już na poważnie to polecam panią dr Owczarek tel. 0-81 7415511 (na Czechowie, przy ul. Paganiniego). Trzymaj się.
Per Aspera Ad Astra

#3 Jolx

Jolx
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 22:13

Chodzi o dobrego fachowca. Mam cztery ósemki do unicestwienia /wszystkie jeszcze w dziąsłach/ :(

#4 Citadis

Citadis
  • Użytkownicy
  • 401 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 22:47

Ja bym ci polecił mojego dentystę, bo robi zęby delikatnie a nie na aby zrobić tak że jak boli to jest delikatny i co pewien czas daje odetchnąć a jak bardziej boli to oczywiście zastrzyk, ale nie pamiętam nazwiska(ale to jedyny pan tutaj chyba) :-P Pracuje w Ortodencie a to już chyba Pankiewicza ale dobrze robią i ja osobiście jestem zadowolony.
.:MOTOR LUBLIN&ŚLĄSK WROCŁAW&CHEŁMIANKA:.

#5 Shawman

Shawman

• Użytkownicy
  • 3436 postów

Napisano 30 lipiec 2007 - 12:12

To jak wszyscy, to i ja polecę moją panią doktor Borowiec z Bio-Medu (róg Lotniczej i Męczenników). Bardzo fachowa, wszystkie znieczulacze ma pod ręką i ich nie skąpi. :) Tylko drogo dosyć, no ale jak to u prywatnego dentysty... :-/

#6 Jolx

Jolx
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 12 listopad 2007 - 23:36

Może jakiś telefonik ktoś mi podrzuci do niego ? Nic nie mogę znaleźć w necie.

Jolx

#7 meesha

meesha
  • Użytkownicy
  • 1000 postów

Napisano 12 listopad 2007 - 23:59

W PKT znalazłem tylko panią Danutę Walkowską (lek. stomatolog). Ale może to będzie to samo, spróbuj... 081 533 27 59 ul. Skłodowskiej 46 lok. 2
Od dnia, w którym strzałą trafił we mnie Amor,
w sercu mam tylko Motor,
w żyłach płynie metanol...

#8 Jolx

Jolx
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 13 listopad 2007 - 08:39

Dzięki

Pozdr. Jolx

#9 zoja

zoja
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 21 luty 2008 - 19:44

Cześć
Poszukuję porządnego stomatologa ( porządnego w tym sensie,że nie robi na "odwal", byle więcej pacjentów, i więcej kasy ) dobrze byłoby, gdyby usuwał kamień i nie trzeba by było czekać dwa tygodnie na wizytę. Pilne !!!! ( może być z okolic Lublina )

#10 hitman

hitman
  • Użytkownicy
  • 31 postów

Napisano 21 luty 2008 - 21:51

Na kaczeńcowej jest dobry. Moja mama go odkryła. Chodzi tam tez moja siostra i ciocia i w ogóle grono się poszerza. Sam byłem raz to widziałem, że mądry gościu. Tylko zajrzał i już wiedział co z zębem jest nie tak. W dodatku gościu jest, jak by to powiedzieć, - delikatny. Moja siostra zawsze bała się dentystów i odkąd moja mama jej go poleciła, bardzo go ceni, bo potrafi uspokoić pacjenta (np. opowie dowcip albo pojeździ fotelem w górę i w dół :D ). I widać, że poważnie podchodzi do zawodu. Moja siostra miała w życiu bardzo dużo problemów z zębami, więc jeśli mówi, że on jest dobry to ja jej wierzę. A złych opinii o nim nie słyszałem.

#11 ARni

ARni
  • Użytkownicy
  • 1667 postów

Napisano 21 luty 2008 - 22:45

( może być z okolic Lublina )

Ja chodzę do dentystki w Lubartowie, ul. Cicha 19, koło Szpitala Wojewódzkiego.
Nie pamiętam danych osobowych pani dr, ale świetnie robi zęby.

Pomagaj! BIG Klick - wystarczy otworzyć raz dziennie.

d@,@b Łamać tabu jest zabawniej...

#12 orson

orson
  • Użytkownicy
  • 66 postów

Napisano 21 luty 2008 - 23:19

nie wiem co na to ochrona danych osobowych ale polecam w TEHANDzie na ul.Paganiniego prosić do dr Anny Zioło dobry fachowiec jakich coraz mniej na tym świecie, robi ząbki naprawdę fachowo. przychodzą do niej wszyscy co wcześniej byli u innych dentystów ale im wypełnienia wyleciały po 2 dniach.

#13 martam007

martam007
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 08:38

ja wiem kogo bym nie poleciła na pewno.Luxmed i Dębska-Kuflewska!!tak mi poprawiła rok temu kanał bo był źle wypełniony że zrobiła tak samo jak było.do tego teraz mi się ten ząb połamał.poszłam żeby jej powiedzieć że chce zwrotu kasy to rzuciła tekstem że przecież lepiej leczyć niż wyrywać od razu.jak jej powiedziałam że są metody udrażniania zębów nawet tych problematycznych to zrobiła wielki oczy i zapytała jakie!!!!pani stomatolog pyta się pacjenta!więc jeśli nie kończyliście stomatologii i nie możecie jej powiedzieć co ma wam zrobić to nie polecam.teraz leczę tego zęba na ul.kredowej dr Kuroń-Opalińska.kanały u niej robi młoda pani dr.obie są bardzo sympatyczne i skrupulatne.do tego gabinet świetnie wyposażony.a co najważniejsze nie boją się odesłać gdzie indziej pacjenta jeśli wiedzą że można coś zrobić ale one nie mają akurat takiego sprzętu(niestety nie każdy potrzebuje leczenia pod mikroskopem i jest to drogi sprzęt i drogie leczenie)

#14 CzarnyZajaczek

CzarnyZajaczek
  • Użytkownicy
  • 463 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 15:22

szukam dr Jacka Zielińskiego, do niedawna pracował w gabinecie na ul. Jutrzenki 16 /150a (pod koniec sierpnia ostatnio tam byłem), ale już tam nie pracuje
jeśli ktoś wie gdzie on teraz pracuje, to byłbym wdzięczny za informacje

Tomasz Dąbski "CzarnyZajaczek"

In Science we trust!

#15 gemaro

gemaro
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 07 marzec 2010 - 12:54

Witam,
zamierzam wybrać się do dentysty na zabieg usuwania kamienia nazębnego i nie chciałbym iść w ciemno. Jeśli macie sprawdzonych dentystów - piszcie. Może ktoś też orientuje się mniej więcej ile taki zabieg kosztuje?

#16 dlop

dlop
  • Użytkownicy
  • 1128 postów

Napisano 07 marzec 2010 - 13:29

Mogę śmiało polecić panią Katarzynę Wojciechowicz (ul. Sikorskiego 3/21). Cała moja rodzina leczy u niej zęby kilka ładnych lat i nie możemy powiedzieć złego słowa. Co do konkretnego zabiegu to nie mam pojęcia jak to się przedstawia cenowo, ale przecież można zadzwonić.
http://www.lublin2016.pl/ - Portal Europejskiej Stolicy Kultury

#17 Cavenaghi

Cavenaghi
  • Użytkownicy
  • 153 postów

Napisano 09 marzec 2010 - 13:27

Nowy lokal otworzony na ul. Mickiewicza, mloda kadra, fachowe leczenie, w trakcie ogladasz wybrany przez siebie film:) no i co najwazniejsze znieczulenia dzialajace jak nalezy...
..::"Na Ręce Mi Patrzą, A Nie Widzą Swoich"::...

#18 Dloggy

Dloggy
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 09 marzec 2010 - 14:53

Esdental Centrum Stomatologii
Ułanów 9/17b moja mama tam chodzi do doktora Sieczkarka i bardzo sobie chwali:)
obejrzałem wszystkie filmy na youtube
www.clanrox.com

#19 gemaro

gemaro
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 10:13

Nowy lokal otworzony na ul. Mickiewicza, mloda kadra, fachowe leczenie, w trakcie ogladasz wybrany przez siebie film:) no i co najwazniejsze znieczulenia dzialajace jak nalezy...

Możesz powiedzieć dokładnie, gdzie to się znajduje? Chodzi Ci o MEDICUM?

#20 Arkovianin

Arkovianin
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 05 maj 2010 - 23:41

Witam,potrzebuje informacji gdzie (pod jakim numerem)na ul.Staszica mieści się przychodnia stomatologiczna.Chodzi tu konkretnie o chirurgię stomatologiczną,skierowano mnie do Lublina właśnie do przychodni stomatologicznej na Staszica ale nie wiem pod którym to numerem.Podobno to jakaś studencka jest i jest ok.Panicznie się boje,mam do wyrwania korzeń i chciał bym aby to było zrobione bezboleśnie i w ramach NFZ a podobno tam robią w ramach NFZ.

Proszę o info za które dziękuje :( :) :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych