Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Myślicie o nadchodzących wakacjach?

wakacje wczasy noclegi ośrodek rodzinny sielpia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 morfeusz

morfeusz
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 27 maj 2014 - 12:50

Ja również uważam,że warto jest jednak lecieć na wakacje po sezonie - szczególnie jeśli decydujemy się na wczasy zagraniczne. My z żoną lecimy dokładnie za tydzień czyli na początku czerwca do Egiptu i to jest właśnie najlepsza pora na takie wczasy zagraniczne. Jest już bardzo ciepło i można liczyć na ładne słońce niemniej nie ma takich upałów jak w lipcu i sierpniu. Jeszcze we wrześniu jest fajnie.

Przepiękna jest Taba: http://slonecznyegipt.pl/taba/ - właśnie tam lecimy z żoną. byliśmy rok temu i kurort podobał nam się najbardziej ze wszystkich w jakich byliśmy. Góry Synaj są przepiękne.

taba.jpg

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

#22 Weneary

Weneary
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 27 maj 2014 - 13:28

Ja tam wolę Chorwację i jej stolicę Zagrzeb. To jest dopiero piękny kraj i morze. Ehh.

#23 krowa.w.kropki.bordo

krowa.w.kropki.bordo
  • Użytkownicy
  • 328 postów

Napisano 16 czerwiec 2014 - 09:36

Akurat w Zagrzebiu morza nie ma, więc ja tam wolę jednak chorwackie wybrzeże.

#24 troczo

troczo
  • Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 10:46

Myślę, że również i w tym roku nie obędzie się bez drobnej pożyczki http://chwilowka24.net Trudno planować wakacje bez większego wsparcia finansowego.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wakacje, wczasy, noclegi, ośrodek rodzinny, sielpia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych