Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Myślicie o nadchodzących wakacjach?

wakacje wczasy noclegi ośrodek rodzinny sielpia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 morfeusz

morfeusz
  • Użytkownicy
  • 230 postów

Napisano 27 maj 2014 - 12:50

Ja również uważam,że warto jest jednak lecieć na wakacje po sezonie - szczególnie jeśli decydujemy się na wczasy zagraniczne. My z żoną lecimy dokładnie za tydzień czyli na początku czerwca do Egiptu i to jest właśnie najlepsza pora na takie wczasy zagraniczne. Jest już bardzo ciepło i można liczyć na ładne słońce niemniej nie ma takich upałów jak w lipcu i sierpniu. Jeszcze we wrześniu jest fajnie.

Przepiękna jest Taba: http://slonecznyegipt.pl/taba/ - właśnie tam lecimy z żoną. byliśmy rok temu i kurort podobał nam się najbardziej ze wszystkich w jakich byliśmy. Góry Synaj są przepiękne.

taba.jpg

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

#22 Weneary

Weneary
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 27 maj 2014 - 13:28

Ja tam wolę Chorwację i jej stolicę Zagrzeb. To jest dopiero piękny kraj i morze. Ehh.

#23 krowa.w.kropki.bordo

krowa.w.kropki.bordo
  • Użytkownicy
  • 341 postów

Napisano 16 czerwiec 2014 - 09:36

Akurat w Zagrzebiu morza nie ma, więc ja tam wolę jednak chorwackie wybrzeże.

#24 troczo

troczo
  • Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 10:46

Myślę, że również i w tym roku nie obędzie się bez drobnej pożyczki http://chwilowka24.net Trudno planować wakacje bez większego wsparcia finansowego.

#25 luka

luka
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 10:38

Wakacje bez urlopu to nie wakacje :) Co roku, minimum tydzień, gdzieś poza domem spędzamy całą rodziną. W tym roku przyszedł czas na pobyt w zakopanem pardałówkę wybraliśmy. To apartament widokowy zlokalizowany na zakopiańskiej Pardałówce właśnie. Jestem przeświadczony, że będą to udane wakacje.:) Rezerwacje zrobiliśmy już wcześniej, bo wakacje w kraju stały się modne.

#26 kataklizm

kataklizm
  • Użytkownicy
  • 492 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 19:15

Oczywiście, że myślę. Zwłaszcza, że mam urlop dopiero we wrześniu...

#27 Daria_22

Daria_22
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 00:03

Czy to w sezonie czy po nim dobrze jest sobie zaplanować wszystko logistycznie. w Lublinie korzystałam dotąd tylko z wypożyczalni samochodów Panek. Wszystko mają fajnie zorganizowane i dobrze się z nimi współpracowało. Dobra opcja jeżeli organizujemy bardziej szalone wakacje i przebywać będziemy w różnych miejscach kraju czy Euriopy.

#28 krowa.w.kropki.bordo

krowa.w.kropki.bordo
  • Użytkownicy
  • 341 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 08:05

Jak szukacie fajnych inspiracji na wakacje to warto poczytać blog podróżnicze np. http://mojpunktwidzeniablog.com/. Moim marzeniem jest Tajlandia i wyjazd do Ameryki. Może kiedyś się spełni. Póki co jeżdżę na małe wypady, w te wakacje lecę na Rodos :)

#29 luka

luka
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 10:02

Tajlandia to ciekawie miejsce dla turysty faceta :)

#30 lubliniak44

lubliniak44
  • Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 31 lipiec 2016 - 10:28

Wiele osób planuje penie wakacje nad polskim morzem, a tam nigdy nie wiadomo jak będzie z pogodą. Dlatego warto śledzić prognozy. Podsyłam Wam sprawdzoną stronę, na której znajdziecie przewidywane temperatury, opady czy burze, polecam, bo rzadko kiedy się mylą https://www.gismeteo.pl/.

Użytkownik lubliniak44 edytował ten post 31 lipiec 2016 - 10:29

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wakacje, wczasy, noclegi, ośrodek rodzinny, sielpia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych