Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Gdzie na SPA?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kornellia

Kornellia
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 25 październik 2013 - 12:10

Witam,

Czy możecie mi polecić jakieś dobre SPA? Chodzi mi o takie miejsce, gdzie jednocześnie będę mogła poćwiczyć i pójść na saune?

#2 Jan.Pas.

Jan.Pas.
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 25 październik 2013 - 13:47

Powinnaś sprawdzić ofertę Sport Club Lublin - choć to bardziej opcja dla facetów. Wydaje mis ię, że tobie znacznie bardzie spodoba się SPA Orkana

#3 Kornellia

Kornellia
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 25 październik 2013 - 14:05

No właśnie szukam bardziej kobiecego miejsca i kobiecej siłowni jednocześnie z różnymi atrakcjami SPA :) A byłeś w SPA Orkana? Co tam jest fajnego?

#4 Chomitowska

Chomitowska
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 12 luty 2014 - 11:02

W samym Lublinie to nie chodzę do Spa - mamy w domu małą siłownię i wann z hydromasażem, więc mi wystarcza:)

za to w wakacje zawsze staramy się tak wybierac miejsca podrózy, żeby jakieś SPA utrafić - bo to takie odprężenie jest, że aż miło. Stary Dziwnow np - ma bardzo ciekawą ofertę wellness i spa - z zeszłego roku dobrze kojarzę, a poza tym na pewno Władysławowo i Sopot, choć w tym ostatnim ceny bywają zabójcze.

#5 wirtualny

wirtualny
  • Użytkownicy
  • 247 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 14:40

Fajny jest hotel Mercure: http://www.accorhote...rum/index.shtml , który znajduje się na Alejach Racławickich w Lublinie czyli bardzo blisko centrum. 

Znajduje się tam świetne centrum Fitness, z którego usług zresztą sam jakiś czas temu skorzystałem. Moim zdaniem bardzo dobry obiekt, zapewnia wysoki standard. Zawsze polecam go znajomym, którzy pytają mnie się o nocleg w Lublinie.

Pozdrawiam. 

#6 komórkowa

komórkowa
  • Użytkownicy
  • 455 postów

Napisano 19 marzec 2014 - 14:04

Może warto wybrać się do SPA w górach? Ja mam w planach taki wyjazd z przyjaciółkami. Dawno się nie widziałyśmy i bardzo chciałyśmy spędzić ze sobą razem trochę czasu, jednocześnie oddając się różnym przyjemnym zabiegom pielęgnacyjnym ;) Znalazłyśmy już świetny apartament, więc aż cieszymy się na wspólny wypoczynek w komfortowych warunkach. Mam nadzieję, że wybierzemy się także na wspólne piesze wycieczki po górach, bo uwielbiam spacerować.

#7 Kami

Kami
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 14:06

Zazdroszczę. Też chętnie wybrałabym się do SPA, ale nie mam czasu :(

#8 Yoel

Yoel
  • Użytkownicy
  • 142 postów

Napisano 27 marzec 2014 - 10:29

Moja ciocia od czasu do czasu odwiedza Spa Orkana i jak na razie sobie chwali :)

UBEZPIECZENIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, w najszerszym zakresie i korzystnej cenie:

Lublin, ul. Romera 37; Puławy, ul. Partyzantów 40

https://www.facebook.com/warta.pulawy

#9 barbieb

barbieb
  • Użytkownicy
  • 590 postów

Napisano 26 maj 2014 - 06:21

Szukam SPA w Zakopanem, więc jak ktoś może coś polecić to byłabym wdzięczna. Chcę sobie z siostrą zafundować odprężający weekend.

#10 drypal66

drypal66
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 13:08

SPA - zazdroszczę. 

#11 kalrun

kalrun
  • Użytkownicy
  • 252 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 12:50

Zakopane, SPA....brzmi naprawdę dobrze:)

#12 venaclima

venaclima
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 09:46

jeśli już mowa o Zakopanem to  uwielbiam baseny termalne w jego okolicach

#13 misia

misia
  • Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 12:17

A ja szukam jakiegoś fajnego miejsca gdzie można wyskoczyć na wieczór panieński.. myślałam właśnie o jakimś takim spa czy innym miejscu właśnie o takim charakterze... polecicie coś fajnego? tylko nie chcę by było za drogo - wesele i te sprawy wyciągają :)

#14 pionas

pionas
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 06:37

A co myślicie o tym SPA w Nałęczowie?

Słyszałem, że tam coraz więcej atrakcji, mam ok. 70km tam i zastanawiam się czyby nie wybrać się tam na wycieczkę...

#15 drypal66

drypal66
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 16:25

SPA Orkana cieszy się bardzo dobrą opinią. Nie wiem tego z własnego doświadczenia, ale znam kilka osób, które korzystało z ich oferty. 

#16 misia

misia
  • Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 10:50

drypal66 - myślałam bardziej o jakimś pakiecie masaży a nie o basenie jako takim :(

#17 wapny

wapny
  • Użytkownicy
  • 85 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 21:41

Ja byłem z żoną w Krakowie, co prawda nie do końca spa, ale dobry klub fitness europejka się nazywa. Mają też zajęcia dla dzieci, co się rzadko zdarza w takich miejscach. No i tanio jak na Małopolskę.

#18 Jogurcik

Jogurcik
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 08:23

Też mi się marzy taki wyjazd do SPA. Może kiedyś 

#19 rui_da_silva

rui_da_silva
  • Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 09:35

Witam,

Czy możecie mi polecić jakieś dobre SPA? Chodzi mi o takie miejsce, gdzie jednocześnie będę mogła poćwiczyć i pójść na saune?

Osobiście polecam SPA Orkana w Lublinie - sprawdzone już po wielokroć. Miła obsługa, czysto, fajny klimat - bez rozkrzyczanych nastolatków. Bywają dzieciaki ale te głównie w płytkiej części siedzą. Są 2 tory do pływania i spora część z hydromasażami, bąbelkami itd, jacuzzi. Jak ktoś lubi to i sauny są - osobiście nie przepadam ale znajomi bardzo sobie chwalili - więc i ja polecam. Na miejscu można się wymasować, jakieś zabiegi kosmetyczne robią. Poza tym jest restauracja z naprawdę dobrym jedzeniem - sam testowałem wołowinę i żeberka i z czystym sumieniem polecam. Na dole obiektu jest też siłownia i jeśli dobrze kojarzę to i fitness. Tak więc całkiem kompleksowo. Dla mnie bomba obiekt. Lubię tam wracać.

#20 Olga

Olga
  • Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 21:30

Ja uwielbiam wyjeżdzać do spa w Jastrzębiej Górze, a konkretnie od Centrum Primavera http://www.primavera...biet-nad-morzem. Na miejscu jest kompleks basenów, sauna, siłownia, nauka tańców latino i zumba. W miarę możliwości i przy odrobinie wolnego czasu organizujemy sobie z koleżankami taki babsi wypad do spa i zawsze świetnie się tam bawimy, a nawet mamy już za sobą profesjonalną sesję zdjęciową:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych