Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Gdzie druga randka z dziewczyną

dziewczyna randka rozrywka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#1 trepio

trepio
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 18:45

Mam problem(widać to po tytule) ,a takiego tematu nie mogłem znaleźć ,może źle szukałem ,a może nie ma. Otóż ostatnio spotkałem się z dziewczyną ,poszliśmy do kawiarni ,fajnie się gadało i mi się podobało. Teraz chciałbym spotkać się z nią drugi raz ale nie mam pojęcia gdzie ją zabrać ,bo wiem że w Lublinie jest bardzo dużo kawiarni ,pizzerii i tak dalej ,ale ja chciałbym ją zabrać gdzieś gdzie nie będziemy siedzieli tylko ,a będzie można się poruszać czy pobawić np. wspólna gra w cymbergaja czy różne takie zabawy ,klub odpada. Wiem ,Lublin to piękne miasto i można iść na spacer ale teraz jest zima i trochę za zimno żeby spacerować po mieście. Więc mam pytanie czy znacie może jakieś takie miejsca gdzie można pograć w różne gry ze sobą i dobrze się bawić przy tym? Będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź.

#2 maskotka

maskotka
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 13:33

Chcesz się pobawić, ale nie chcesz do klubu... Trochę ciężko. Nie wiem, może kręgle?

#3 jaroz

jaroz
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 04 luty 2014 - 10:56

Romantyczny spacer później szalona impreza ( ale nie za długo ) i do domq ;)

#4 mirekpolones

mirekpolones
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 luty 2014 - 12:35

Kino, Teart lub Kabaret. Najprostrze rowiązania są najlepsze potem można porozmawiać o tym co oglądaliśmy :)

hurtownia butów pościel satynowa warszawa

hurtownia butów pościel satynowa warszawa

#5 Chomitowska

Chomitowska
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 05 luty 2014 - 15:30

Spacer na start i jakas impreza to dobry pomysł:)

#6 jaroz

jaroz
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 05 luty 2014 - 17:58

Spacer na start i jakas impreza to dobry pomysł :)

Jak kobieta potwierdza to znaczy, że dobry ;) na szaleństwa w górach czy kajakach jeszcze przyjdzie czas :D

#7 pomaranczka

pomaranczka
  • Użytkownicy
  • 96 postów

Napisano 20 luty 2014 - 11:09

Powoli robi się ciepło. Jeśli dysponujesz samochodem to polecam pojechać do ZOO pod Niemcami. Małe ZOO, które prowadzą przyjaźni ludzie. Koniecznie weź marchewkę i z dziewczyną karm zwierzęta :) Byłam tam z chłopakiem na pierwszej randce i mega mi się podobało. Jest jeszcze 1 ZOO w drodze na Nałęczów, ale nie wiem gdzie dokładnie. Ktoś ma namiary?

#8 Krystian25

Krystian25
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2014 - 08:37

W Nałęczowie wiem,że jest ZOO obok Muzeum Bolesława Brusa,ale ulicy nie znam.Ogólnie miła atmosfera tam panuję,więc można się tam wybrać z dziewczyną lub też rodziną.Co do marchewki to nie polecam.Nawet jak ktoś nie widzi,a my damy temu zwierzakowi jedzenie i coś mu się stanie po paru dniach to możemy mieć spore problemy.Znam takie przypadki.

sprawdzone i  tanie noclegi w Białce Tatrzańskiej

#9 daniels11

daniels11
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 05 maj 2014 - 13:43

Wiosna, a co za tym idzie miejsc na randki dużo. Park, jakieś zaciszne miejsce :) Kobiety lubią takie klimaty.

#10 Ciocia Ela

Ciocia Ela
  • Użytkownicy
  • 67 postów

Napisano 05 maj 2014 - 14:49

też karmiłam zwierzaki marchewką, pod Niemcami właściciele się zgodzili, więc nie było problemu :)

#11 barbieb

barbieb
  • Użytkownicy
  • 601 postów

Napisano 26 maj 2014 - 06:19

Przyznam, że jeśli ja idę na pierwszą albo drugą randkę to wolę być zabrana w jakieś mocno publiczne miejsce - kino, knajpka etc. Jestem dość ostrożna i raczej nie zgodziłabym się na noć troszkę bardziej niepewnego.

#12 klejberowskim82

klejberowskim82
  • Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 05 czerwiec 2014 - 01:12

na deptaku w kanajpie obiad a później spacer po starówce :)

Szukasz dizajnerskich oświetleniowych rozwiązań do aranżacji projektów? Nasze Lampy wiszące spełnią Twoje oczekiwania

Najlepiej sprzedająca się lampa do jadalni czyli lampa izza

#13 drypal66

drypal66
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 13:07

kręgle, spacer i pyszny obiadek w miłym towarzystwie. 

#14 kalrun

kalrun
  • Użytkownicy
  • 252 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 12:49

No druga, to już chyba sypialnia;)

#15 drypal66

drypal66
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 16:34

Taka opcja też wchodzi w grę. Chociaż wszystko zależy od okoliczności sprzyjających. 

#16 Jogurcik

Jogurcik
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 08:30

Możliwości jak widać jest wiele 

#17 Giventis

Giventis
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 12:39

Jeśli wspominasz o miejscu gdzie można się pobawić to weź ją na karaoke :) Zabawy przy tym co nie miara, naprawdę. Ewentualnie polecam wspólną grę w gry planszowe. Z pewnością znajdziesz jakiś klub fantastyki gdzie mają wiele gier planszowych i karcianych. Wspólna rozgrywka pozwoli Ci poznać ją lepiej. A potem przejdzie Cię na zapiekanki i na spacer. O tak, spacer jest najlepszym wyjściem. :)

#18 tredeszcze

tredeszcze
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 22:46

Zatem warto juz pomyśleć o trzeciej randce, zresztą tak naprawdę to ona decyduje co dalej z Wami, jakby co to zawsze można zawrzeć nową znajomość przez fora internetowe randkowe, bądź biura matrymonialne Lublin jest miastem gdzoie sporo takich biur można znaleźć

#19 wapny

wapny
  • Użytkownicy
  • 85 postów

Napisano 15 sierpień 2014 - 14:28

Pierwsza randka - park/pub, druga - kino,  trzecia - rower, rolki. Musisz to urozmaicić. 

#20 slawkoon

slawkoon
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 08:06

Kino wydaje się zawsze być dobrym pomysłem. Ewentualnie idźcie na spacer, na wycieczkę rowerową albo pograjcie w jakieś planszówki.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dziewczyna, randka, rozrywka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych