Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Gdzie druga randka z dziewczyną

dziewczyna randka rozrywka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#61 blogmarketingowca.pl

blogmarketingowca.pl
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 09:35

Na drugą randkę do kina czy teatru to bez sensu. Nawet nie pogadacie. Chyba że później jakaś restauracja. Patrząc na temat założenia tego wątku to albo jest już po xxx randce, albo już dawno się skończyło :)

#62 kataklizm

kataklizm
  • Użytkownicy
  • 660 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 09:22

Pierwsza - kino+kawa, żeby w ogóle mieć o czym rozmawiać (film). Druga kawa+spacer - powinny być już tematy.

#63 Spioch

Spioch
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 20:53

Zależy, co lubicie robić. Jeśli lubicie kulturę, to możecie wybrać się do teatru, a jesli nie, to po prostu idźcie na spacer :)

#64 jackwelss39

jackwelss39
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 08:26

Polecam wam bardzo zestaw własnie jak ktos napisal kino+plus kawa. Ekstremalna wersja to kawa u Ciebie w domu :D Ja tak zrobiłem raz i nie był to najlepszy pomysł, na szczęście kawa ze sklepu https://www.cafesilesia.pl/uratowała sytuacje :D

#65 anka345

anka345
  • Użytkownicy
  • 663 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 13:00

Druga to może w kinie? ;)

#66 dakota99

dakota99
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 19:54

Super ;) Dzięki za świetne porady w tej kwestii :D

#67 beataka

beataka
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 18:14

Jeśli lubi zagadki to może wybierzecie się do tak modnych obecnie escape room.

#68 kitka

kitka
  • Użytkownicy
  • 52 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 21:54

A myślałeś nad jakąś fajną restauracją ? Jeśli nie to warto odwiedzić tą w https://www.hotelponiatowski.pl/ . Możecie na spokojnie sobie porozmawiać oraz smacznie zjeść.  A wiadomo , że na początku musicie dużo rozmawiać , żeby się poznać bliżej :)

#69 MarekKochanowski

MarekKochanowski
  • Użytkownicy
  • 39 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 09:19

Ja też uważam, że dobrym pomysłem będzie zabranie dziewczyny do dobrej np. włoskiej restauracji. Kobiety lubią takie tematy ;)

#70 Tadekadek

Tadekadek
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 14:31

Wszystko dobre byle nie do kina XD Przesiedzicie kilka godzin i w dodatku nie odezwiecie sie do siebie slowem xd nudy xdddd

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dziewczyna, randka, rozrywka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych