Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Wynajem samochodu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 wirtualny

wirtualny
  • Użytkownicy
  • 247 postów

Napisano 12 luty 2014 - 14:39

Hej, moja siostra wkrótce przylatuje z Londynu do Świdnika. Będzie chciała wynająć tutaj samochód - czy ktoś się orietnuje - czy jest tutaj jakaś wypożyczalnia?

#2 morfeusz

morfeusz
  • Użytkownicy
  • 230 postów

Napisano 12 luty 2014 - 17:35

Na większości lotnisk w kraju znajdziesz wypożyczalnie samochodów. Ta z pewnością jest również w Świdniku. Pod tym linkiem http://www.wynajemsa...hodu-polska.php znajdziesz brokera wynajmującego samochody.

Niech siostra zadzwoni pod ten nr telefonu na stronie - z pewnością coś się znajdzie.

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

#3 Forest

Forest
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 13 luty 2014 - 22:11

Nawet nie wiedziałem, że u nas można wypożyczać samochody :)

#4 Kami

Kami
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 17 luty 2014 - 12:41

Ja też nie widziałam :) Ale informacja na pewno się przyda.

#5 jaroz

jaroz
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 18 luty 2014 - 11:17

Jeśli Twoja siostra chce wynająć dobre auto i w miarę tanio to mogę Ci polecić jedną firmę tylko napisz do mnie na priv.

#6 pomaranczka

pomaranczka
  • Użytkownicy
  • 96 postów

Napisano 19 luty 2014 - 15:20

Jest w Lublinie/Świdniku kilka firm. Są sieciówki jak i mniejsze firmy. Jedną znajdziesz na al. Lotników Polskich w Świdniku. Jeśli chcesz wypożyczyć tanio to na stronach z zakupami grupowymi znajdziesz kody rabatowe do jednej z sieciówek. Nie chcę podawać linku, ale znaleźć w googlach jest bardzo łatwo :)

#7 Sokolik123

Sokolik123
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 24 luty 2014 - 20:47

Na większości lotnisk w kraju znajdziesz wypożyczalnie samochodów. Ta z pewnością jest również w Świdniku. Pod tym linkiem http://www.wynajemsa...hodu-polska.php znajdziesz brokera wynajmującego samochody.

Niech siostra zadzwoni pod ten nr telefonu na stronie - z pewnością coś się znajdzie.

Również polecam :)

#8 sofasa99

sofasa99
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 15:29

jak chcesz w miare tanio wynając samochód to sobie popatrz tu http://www.godealla....jem-samochodow/ bo mają znośne ceny i sporą flotę ;)

#9 Skonemar

Skonemar
  • Użytkownicy
  • 51 postów

Napisano 09 październik 2014 - 11:00

Tylko najpierw sprawdź czy wszystko jest ok, już kogoś raz złapali i kazali mu auto holować. Z wypożyczalni właśnie ;]

#10 infatuation

infatuation
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2014 - 03:25

Zobacz sobie na ofertę firmy  SPEED SP Z.O.O

#11 kostek88

kostek88
  • Użytkownicy
  • 224 postów

Napisano 14 listopad 2014 - 19:06

Gorąco polecam http://www.fleetpoland.pl/ maja bardzo fajne autka, na stronie możecie sprawdzić dostępność, można też wypożyczyć samochód na dłuższy okres :)

#12 JurekGor

JurekGor
  • Użytkownicy
  • 51 postów

Napisano 09 luty 2015 - 09:55

Robię zawodowe ekskluzywne kontenery sanitarne z tego się utrzymuję. Jestem zatrudniony w nowoczesny zakład pracy. Doceniam mojego pracodawcę za to co dla mnie działa.

#13 Anaroin

Anaroin
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 15:18

Ja Ci mogę polecić firmę Freecar. Mają naprawdę atrakcyjne ceny, promocje na weekend. Samochody zadbane, dobrze utrzymane i duży wybór. Zajrzyj sobie może na ich stronę www.wynajmesamochod.pl i przejrzyj flotę. Praktycznie każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bo auta z bardzo różnych segmentów ta firma oferuje i wygodnie wyposażone są.

#14 natalia.wilczek

natalia.wilczek
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 13:49

dziękuję za podpowiedzi również będę szukała auta do wynajęcia w lublinie i bardzo mi pomogliście :) pozdrawiam :)

#15 anka345

anka345
  • Użytkownicy
  • 663 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 13:22

Ile propozycji, nie wiadomo którą wybrać ;)

#16 january

january
  • Użytkownicy
  • 34 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 06:10

My jakiś czas temu wynajmowaliśmy auto w Avisie:

http://www.avis.pl/- tutaj jest ich strona. Siostra przyleciała do Lublina z UK i chcielismy się razem wbrać na wycieczkę ale niestety nie było osoby, która byłaby w stanie pożyczyć jej auto tak więc musieliśmy szukać wypożyczalni.

Jesteśmy zadowoleni. Wynajęcie samochodu nie było drogie bo raptem za kilkadziesiąt złotych na dzień. Auto nowe, wygodne oraz posiadało wszystkie ubezpieczenia. 

#17 kataklizm

kataklizm
  • Użytkownicy
  • 660 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 12:19

A to się w ogóle opłaca? Moim zdaniem nie. Lepiej kupić jakiś niedrogi samochód na Sprzedajemy.pl. To bezpłatny serwis, więc ogłoszeń tam całkiem sporo.

#18 bogusix

bogusix
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 14 sierpień 2015 - 10:33

Ja z kolei korzystalem z usług sabatu. Na miejscu pomogli mi wybrać odpowiednie autko, wziąłem bodajże hyundaja. Sympatyczna obsługa i godna polecenia lubelska firma!

#19 KacperS

KacperS
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 09:20

Jeśli chodzi o wypozyczalnie, to w lublinie korzystalem z firmy carfree i powiem szczerze, ze wszystko bylo ok. Samochod podstawiony byl punktualnie na lotnisko, taki model jak chcialem. Maja tez w miare rozsadne ceny.

#20 kolek

kolek
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2015 - 12:06

Jesli chodzi o wynajem samochodów dobra firmą jest foxrent.pl dostarczają auta na lotniska i dają do wyboru zróżnicowany pakiet ofert w zależności od potrzeb. Sam kilka razy korzystałem z ich oferty.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych