Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies
iwa31

Rejestracja: 25 mar 2016
Poza forum Ostatnio: sie 17 2017 19:08
-----

Moje tematy

Korzystacie z porównywarki kredytów?

14 sierpień 2017 - 18:44

Jak chcecie wziąć kredyt, to korzystacie z porównywarki kredytów? Widzę, że tutaj https://www.ekredytg...owy.pl/kredyty/ jest wiele ofert i od razu widać, która jest najlepsza. Nie wiem czy widzicie, że tak naprawdę najważniejsza jest wysokość oprocentowania, bo ma ono wpływ na wysokość raty.


Praca IT Trójmiasto

01 sierpień 2017 - 01:55

Nordea Bank prowadzi rekrutację do działu dostarcza kompleksową usługę IT w obszarze utrzymania oraz rozwoju platform i systemów informatycznych na rzecz spółek Grupy Nordea. Warto sobie zerknąć na ich stronę http://nordea.pl/it/aplikuj, zapoznać się z wymaganiami i złożyć swoją aplikację. Można w ten sposób robić to, co się lubi.


Znacie się na aparatach słuchowych?

23 maj 2017 - 20:44

Wiecie może, który aparat słuchowy jest dobry i niedrogi? Znacie się w ogóle na tego typu urządzeniach? Nie mam pojęcia jaki wybrać dla babci i niestety w związku z tym mam naprawdę duży problem. Jak myślicie, czy można ufać poleceniu sprzedawcy?


Żel kolorowy uv

08 styczeń 2017 - 12:38

Chcę sobie kupić taki żel kolorowy uv. Myślę tylko nad tym czy jakieś złote świecidełka można dać na wierzch czy tylko i wyłącznie do tego srebro pasuje? Może ma ktoś ten żel i jest mi w stanie powiedzieć czy ma on identyczny kolor jak na zdjęciu czy się różni?


Porównywarka kredytów konsolidacyjnych

17 grudzień 2016 - 21:19

Nie warto decydować się na pierwszy lepszy kredyt konsolidacyjny. Lepiej skorzystać z porównywarki, która znajduje się tutaj http://www.terve.pl/...-konsolidacyjne . W ten sposób można naprawdę wiele zyskać. Poza tym jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy mieć mniejsze raty.