Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies
ivonapi

Rejestracja: 09 sie 2017
Poza forum Ostatnio: sie 11 2017 22:24
-----

Moje posty

W temacie: antywirus w firmie

11 sierpień 2017 - 22:24

ja avastowi w życiu nie zaufam, to jeden ze słabszyc antywirusów i już nie raz się zdarzyło mi że cos przepuścił


W temacie: antywirus

11 sierpień 2017 - 22:24

miałam avasta i lipa, słabo wykrywał, wolę g datę, nie ma szans żeby cos przepuścil, w rankingach zawsze stoi wysoko i też robią często akutalizację bazy wirusów


W temacie: drukarka

10 sierpień 2017 - 21:29

Na który model brothera warto się zdecydować?szukam jakiejś niedrogiej laserówki dla rodziców


W temacie: Depilacja laserowa

10 sierpień 2017 - 21:21

kupiłam sobei własny depilator ipl babyliss, na początku trzeba wydać trochę więcej ale inwestycja się opłaca bo mam swój sprzęt i mogę go używać w dowolnym czasie nie muszę nigdzie jeździć, a cenowo i tak mne taniej to wyniesie niż kilka kilkanaście zabiegów u kosmetyczki, a tego depilatora można też do bardziej wrażliwuch miejsc używać, bo ma dodatkową  nasadkę.

i jak ten dapilator? Sama się nad nim zastawiam, na pewno cena korzystniejsza, z tego co czytałam to błyski mają wystarczyć na 30 lat czy więcej nawet :)


W temacie: Jaki prezent dla żony

10 sierpień 2017 - 21:09

ostatnio kupiłam sobie lokówkę curl secret babyliss, robi cudowne loki,trzymają się bardzo długo, nawrt na weselu sama sobie zroilam fryzurę i dotrwała w bardzo dobrym stanie, moja siostra podpatrzyła u mnie ten sprzęcik i sama sobie zamówiła.